Aktuality

Jeho Svatost papež František o dnešním poledni jmenoval 37. pražským arcibiskupem a 25. českým primasem J. Exc. Mons. Jana Graubnera, doposavad arcibiskupa olomouckého a metropolitu moravského.

Farní úřad ve Zlechově oznamuje, že dnes 6. května a zítra 7. května se ruší plánované bohuslužby v kostele svaté Anny. V neděli 8. května se uskuteční mše svatá v 8.00 hodin za účasti p. Mgr. Radka Gottwalda.

Věřící budou mít možnosti rozloučení se zesnulým biskupem Františkem Václavem Lobkowiczem v pátek 25. února 2022 od 14.00 do 18.00 hodin v kostele sv. Václava v Ostravě, kde bude rakev vystavena k soukromé modlitbě. Zádušní mše se uskuteční v sobotu 26. února 2022 v 11.00 hod. v katedrále Božského Spasitele v Ostravě. Ostatky budou poté přeneseny a...

Vytvořte si webové stránky zdarma!